Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri Devamı...
kazancliurun.com

Teknik Departman

      Yazılımlar

Renica ve Safecam ürünlerimizde Kaliteli Servis Hizmeti

Satış sonrasında, müşterilerimizi çaresiz bırakmamak için mesai saatleri içerisinde uzman personelimiz İle Renica ve Safecam Ürünleri İçin Yetkili Servis Kalitesinde ama çok daha hızlı, kaliteli ve garantili tamir hizmeti vermekteyiz. Güvenlik sistemleri ve ürünleri ile ilgili, teknolojiyi yakından takip eden, alanında uzman donanımlı ve yetkili personeli ile profosyonel teknik servis hizmeti vermek adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Gereken yedek parça ve gerekli tüm malzemeler bünyemizde mevcuttur.

Bir çok güvenlik firması arızalı ürün tamirini 30 gün içerisinde tamalanabilemekte iken Penta Güvenlik olarak bu süreyi 5 güne kadar düşürerek oluşabilecek sorunları en kısa zamanda çözme sözü verdik.

- Teknik cihazların monte edilmesi
- Sistem hakkında uygulamalı bilgilendirme
- Mesai saatleri içerisinde telefonla teknik destek
- Güvenlik ile ilgili her konuda teknik danışmanlık
- Servis garantisi

Renica markalı güvenlik ürünlerimize ait Türkçe kullanma kılavuzlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Renica markalı güvenlik ürünlerimize ait dvr kayıt cihazlarının yazılım güncellemelerini bu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

Güvenlik Setlerinin kurulumu hakkında Resimli ve Video Anlatımlı kaynaklara bu link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 •   Penta Güvenlik Sistemleri

  Cctv kamera güvenlik sistemleri, Dvr kayıt cihazı fiyatları, Gece görüşlü güvenlik kamerası, Güvenlik Sistemleri Fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

 •        Penta Destek Sitesi

  Güvenlik sistemleri hakkında bir çok bilgiye sahip (yazılımlar, sürücüler, kurulum klavuzları, videolar ve resimli anlatımlar, genel bilgiler) kapsamli bir teknik destek sitesidir.

 •         Penta Blog Sitesi

  Güvenlik sistemleri üzerine bir çok konuda bilgi ( Dvr kayıt cihazı, Güvenlik kamerası, Kamera adaptörü, Cctv kablo, vs..) alabilir. Kişiler arasında yorumlar yapabilirsiniz.

 • Toptan Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik sistemleri toptan ve parakende satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bu konu hakkındaki çalışmalarmız devam etmektedir. Kısa süre içerisinde hizmete açılacaktır.