Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri Devamı...
kazancliurun.com

   Güvenlik Sistemleri ve Önemi

   En Çok Satanlar

Günümüzde artan hırsızlık olayları üzerine, çoğu insan rahat ve huzurlu bir ortama kavuşmak için güvenlik sistemlerini tercih etmektedir.

Biliyorsunuz ki her insan güvenli bir ortama sahip olmak ister. Son zamanlarda güvenlik sistemleri büyük hızla gelişme göstermekte- dir. Özellikle yaygın olarak güvenlik sistem- lerinin kullanıldığı alanlar; iş yerleri, fabrikalar ve dükkanların yanısıra bir çok evlerde de kullanılmaya başlanmıştır.

Güvenlik kameraları güvenlik sektöründeki bir çok uygulamadan daha etkili bir sistem olmuştur. Güvenlik kameralarının amacı; görünmesi istenilen objenin veya bölgenin video sinyalinden çevrilerek bir monitöre yada TV aktarılması olayıdır ve istenirse görüntüler kısa süreli, uzun süreli olarak kayıt altına alınabilir. Ayrıca harekete duyarlı olarak ta dvr kayıt cihazından ayarlamalar yapılabilir. Bu tamamen cihazın özelliğine bağlı bir seçenektir.

Aslında zor olarak bilinse de güvenlik kameralarının kurulumu ve uyglaması karmaşık bir yapıya sahip değildir. Ancak güvenlik sistemlerini kurarken dikkaet edilmesi gereken hususlar vardır ve bu hususlara dikkat edilmediği sisteme ciddi zararlar verebilirsiniz. Bu da tedarikçi firmanın sağladığı garanti kapsamının dışına çıkmış olursunuz. Güvenlik sistemleri kurulumu yaparken her ayrıntı; kalite görüntü ve sağlıklı temiz bir kayıt açısından büyük önem taşır. Devamı için tıklayın...

Ev ya da işyerinizin kolayca izlemesine olanak vererek hazırlanmış olan bu sistemleri gerek internetten...

                           

Renica 8 kanal kamera kayıt cihazı ile speed dome kameraya(hareketli) sahipseniz cep telefonundan...

                           

Renica GK-314 Güvenlik Kameramız 480 TVL olup üzerinde bulunan 30 Pro High Big Led ile yaklaşık...

                           
 •   Penta Güvenlik Sistemleri

  Cctv kamera güvenlik sistemleri, Dvr kayıt cihazı fiyatları, Gece görüşlü güvenlik kamerası, Güvenlik Sistemleri Fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

 •        Penta Destek Sitesi

  Güvenlik sistemleri hakkında bir çok bilgiye sahip (yazılımlar, sürücüler, kurulum klavuzları, videolar ve resimli anlatımlar, genel bilgiler) kapsamli bir teknik destek sitesidir.

 •         Penta Blog Sitesi

  Güvenlik sistemleri üzerine bir çok konuda bilgi ( Dvr kayıt cihazı, Güvenlik kamerası, Kamera adaptörü, Cctv kablo, vs..) alabilir. Kişiler arasında yorumlar yapabilirsiniz.

 • Toptan Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik sistemleri toptan ve parakende satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bu konu hakkındaki çalışmalarmız devam etmektedir. Kısa süre içerisinde hizmete açılacaktır.