Ev ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri Devamı...
kazancli.com

Hakkımızda

Sertifikalarımız

Penta Güvenlik Şirketi Türkiye’de güvenlik sistemi ihtiyaçlarını karşılamak için altyapı çözümü ve ürün tedariği sunmak amacıyla kuruldu.

Pencom Bilgisayar Ve Güvenlik Sistemleri olarak 1993 yılında bilgisayar sektöründe faaliyete geçen firmamız bilgisayar sistemlerinin hayatımızın tüm alanlarına girmeye başlaması ile beraber güvenlik sektöründe de bilgisayarlar vazgeçilmez bir hal alınca sektörde ki bilgi eksikliği sebebiyle önce güvenlik firmalarına destek vermek amacıyla 2001 yılında kurduğumuz birim daha sonra hızla gelişerek bağımsız bir marka haline dönüşme ihtiyacı duymuştur.

2011 yılının başından itibaren Penta Güvenlik Sistemleri olarak markalaşarak güvenlik Kamerası sektöründe kolay rastlanmayan, bilgi sahibi satıcı profiliyle toptan ve perakende pazarlarda satışa başladık.

RENİCA

Güvenlik Kameralarına ait Garanti Belgesi

RENİCA

Dvr Kayıt Cihazlarına ait Garanti Belgesi

RENİCA

 •   Penta Güvenlik Sistemleri

  Cctv kamera güvenlik sistemleri, Dvr kayıt cihazı fiyatları, Gece görüşlü güvenlik kamerası, Güvenlik Sistemleri Fiyatları hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz.

 •        Penta Destek Sitesi

  Güvenlik sistemleri hakkında bir çok bilgiye sahip (yazılımlar, sürücüler, kurulum klavuzları, videolar ve resimli anlatımlar, genel bilgiler) kapsamli bir teknik destek sitesidir.

 •         Penta Blog Sitesi

  Güvenlik sistemleri üzerine bir çok konuda bilgi ( Dvr kayıt cihazı, Güvenlik kamerası, Kamera adaptörü, Cctv kablo, vs..) alabilir. Kişiler arasında yorumlar yapabilirsiniz.

 • Toptan Güvenlik Sistemleri

  Güvenlik sistemleri toptan ve parakende satışı üzerine faaliyet göstermekteyiz. Bu konu hakkındaki çalışmalarmız devam etmektedir. Kısa süre içerisinde hizmete açılacaktır.